کانون آگهی و تبلیغات کتیبه مارلیک از سال 1388 با بکارگیری تجربیات گذشته پا به عرصه تبلیغات گذاشت. و همچنین با برخورداری از دانش روز و همگام با پیشرفت تکنولوژی جهت ارائه هر چه مطلوبتر خدمات خود در کلیه امور تبلیغاتی از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد امیدواریم که با ایجاد ارتباطی اثر بخش بین شما و مشتریان محترمتان شاهد روند رو به رشد شما عزیزان باشیم.

این مجموعه از همان ابتدا استاد حاج حسین میرپادیاب را که یکی از شاخص ترین اساتید حوزه چاپ و تبلیغات می باشد را به عنوان ناظر بر کارهای مجموعه به همراه داشت و در همه حال از رهنمودهای پدرانه این استاد ارجمند برخوردار گردید که بی شک رهنمودهای ایشان چراغ راه آینده این مجموعه بوده و میباشد. برای این سایبان همیشه امن دوران زندگیمان آرزوی سلامتی داریم.

ما در این سفر چند ساله دوستان بسیار خوبی را به همراه داشته ایم که بی شک سعی و تلاش هر کدام از این دوستان در ادامه فعالیت و گسترش مجموعه نقش ویژه ای داشته است و مجموعه خود را وامدار این عزیزان می داند و برای همه عزیزان آرزوی موفقیت و سلامتی دارد.

یکی از نقاط قوت شرکت کتیبه بخش طراحی شرکت می باشد که با برگزیدن گرافیست های حرفه ای و خلاق همواره توانسته است با ارائه طرح های بدیع، زیبا و با رعایت استانداردهای طراحی گرافیک و تبلیغات نهایت رضایت مشتری را بدست آورد.

اعتقاد ما بر این است که راز ماندگار بودن تنها اعتماد شما به کیفیت و سلیقه کتیبه مارلیک است. باشد که با ارائه خدماتی ایده آل و کیفیتی کم نظیر شایسته اعتماد شما باشیم.